Yhteystiedot


Ota yhteyttä



  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.


Tarvitsetko suoraa yhteyttä? Valitse oikea henkilö alta:



Maria Vainio

Toimisto


Puh: 050 454 5931

E- mail: maria.vainio@tuloilma.com



Toni Vainio

tuotantojohtaja

Puh: 040 143 6500

E-mail: vainio@tuloilma.com



Hanna Kekkonen

toimitusjohtaja

Puh: 040 809 9010

E-mail: kekkonen@tuloilma.com


Sakari Uusitalo


IV-projektijohtaja / laskenta

Puh: 050 438 8761

E-mail: sakari.uusitalo@tuloilma.com




Arttu Muhonen


työnjohtaja


Puh: 050 430 2073

E-mail: muhonen@tuloilma.com


Marko Öhman

työnjohtaja

Puh: 050 323 9239

E-mail: ohman@tuloilma.com


Paul Goos


työnjohtaja


Puh: 050 449 8169

E-mail: goos@tuloilma.com



Veikko Räsänen


työnjohtaja

Puh: 050 463 5131

E-mail: veikko.rasanen@tuloilma.com



Petri Koskinen

työnjohtaja / injektointi

Puh: 050 432 9185

E-mail: petri.koskinen@tuloilma.com



Arto Heinonen

työnjohtaja / kartoitukset

Puh: 050 400 3479

E-mail: arto.heinonen@tuloilma.com



 
Puhtaampi sisäilma on vain päässä!